اول ندانی را بدان ، تا بدانی را بدانی
درمان اعتیاد ، وبلاگ لژیون کمک راهنما علی رضوانی
یکشنبه 29 بهمن 1396 :: نویسنده : مسافر محمد

دکتر ماسارو ایموتو محقق ژاپنی با انتشار یافته‌های تحقیقات خود مدعی شد که مولکول‌های آب نسبت به مفاهیم انسانی تأثیرپذیرند . 
نظریه این محقق ژاپنی که تاکنون از سوی مؤسسات علمی فیزیکی و زیست‌شناسی مورد تأیید قرار گرفته است ، مبتنی بر بررسی نمونه‌های فراوانی از کریستال‌های منجمد شده آب و مقایسه آن با یکدیگر است .

کتاب ایشان با عنوان های مختلفی چون : The messages from water در چندین جلد منتشر شده استایشان در اغلب کشور های دنیا سمینارها و کنفرانس هایی با این پیام داشته و دارند . 

     

پروفسور ماسارو ایموتو 

پروفسور ایموتو معتقد است که مفاهیم متافیزیکی محیط بر روی ترکیب مولکولی آب تأثیر می‌گذارد .

این دانشمند ژاپنی که فارغ‌التحصیل دانشگاه یوکوهاماست ، دارای یک مؤسسه تحقیقاتی به نام IHM  در ژاپن است که امورتحقیقاتی مربوط به کریستالیزه شدن آب را در آنجا انجام می‌دهد . دکتر ایموتو معتقد است که همانطور که شکل ظاهری آب نسبت به ظرفها و مکانهایی که در آن قرار می گیرد تغییر می کند . شکل مولکولی آب هم نسبت به محیط و شرایط پیرامونی خودش تغییر می کند .

آب هایی که راکد هستند مانند آب پشت سد ها وآب دریاچه ها بدلیل عدم پویایی وحرکت از لحاظ نمای مولکولی زشت و کریه هستند . همچنین آب هایی مانند آب رودخانه ها با وجود جاری بودن و سیلان داشتند بدلیل اینکه از میان شهرها می گذرند و اکثر مردم دارای افکار منفی هستند نمای زشتی پیدا می کنند .

بزرگترین دریاچه در مرکز ژاپن دریاچه بیواکو است . آب دریاچه راکد و ایستاده است و همین سکون و ایستادن آب دریاچه باعث می‌شود مولکولهای آب زشت شوند . 

آب دریاچه بیواکو 

 تصویری از مولکولهای آب رودخانه یودو ، چون آب این رودخانه از میان شهرها می گذرد و بدلیل طیف غالب منفی آدمها ، نمای مولکولی آب به این شکل در آمده است . 

  

آب رودخانه یودو 

آب هایی که تازه از دل کوه بیرون می آیند بدلیل اینکه در معرض افکار منفی قرار نگرفته اند نمای مولکولی خود را حفظ کرده اند . این عکس دقیقا مربوط به زمانی است که آب چشمه از دل کوه بیرون می آید .

آب چشمه سانبو ائجی -  رودخانه سانبو ائجی

 

آب چشمه سای چو - رودخانه سای چو

آب چشمه شیمانتو

دکتر ایموتو آزمایشهای خود را به مکانهای خاصی محدود نکرده و آنها را با آب های کشور های مختلف انجام دادند ، این عکس مربوط به رودخانه لوردز در فرانسه می باشد . 

آب چشمه لوردز - رودخانه لوردز

تاثیر دعا : دکتر ایموتو از عده ای خواستند که در کنار سد فوجی وارا بایستند و دعا بخوانند و آب را قبل و بعد از دعا آزمایش کردند . 

      آب سد فوجی وارا قبل از خواندن دعا 

آب سد فوجی وارا بعد از خواندن دعا

دکتر ایموتو معتقد است که خلوص نیت در دعا بسیار مهم است مانند داستان حضرت موسی زمانی که قومش برای بارش باران دعا می کردند و به موسی وحی شد که در میان شما گناهکاری است که مانع از بارش باران می شود . 

آب دریاچه برزیل بعد از خواندن دعا 

آب مصرفی لوله کشی شهرها و روستاها بشدت بی قواره و زشت هستند چون مردم مملو از فکر منفی هستند . 

آب لوله کشی شهرها و روستاها 

پروفسور ایموتو معتقد است که دعا از راه دور هم موثر است . ایشان از 500 نفر استاد مسائل معنوی خواستند که در روز معین و در ساعت مشخصی برای لیوان آبی که روی میزشان گذاشته اند دعا کنند . تصویر مقابل مربوط به یک لیوان آب لوله کشی شهر بعد از دعا 500 نفر از این اساتید می باشد . 

آب لوله کشی بعد از خواندن دعا 

آقای ایموتو بر روی تاثیر موسیقی روی آب هم کار کردند . برای آب موسیقی های مختلفی پخش می کردند و واکنش مولکولی آب را بررسی می کردند . 

   آهنگ پاستورال بتهوون 

رقص سنتی ژاپنی 

آب نه تنها از رفتار وافکار ما تاثیر می پذیرد بلکه نسبت به نوشته ها نیز واکنش نشان می دهد . ایموتو با چسباندن برچسب هایی روی بطری های آب واکنش آب را بررسی می کرد . 

روی بطری آب نوشتند آدولف هیتلر  

روی بطری آب نوشتند مادر

ایموتو معتقد است که اگر با آب با زبانهای مختلف برخورد کنیم در مقابل همه کلمه‌های مثبت واکنش آب زیبا و در مقابل همه کلمه های منفی واکنش آب زشت خواهد بود

  متشکرم به زبان ژاپنی هاری گاتو

واکنش آب نسبت به جملات دستوری خوب نیست .

خودت رو دوست داشته باش 

     حالم را بهم می زنی ، می کشمت

دکتر ایموتو آب را در کنار گلها قرار داد و متوجه شد که مولکولهای آب خود را به شکل گلها در می آورند . بنابراین احساس نشاط و شادمانی و انرژی که انسان از طبیعت می گیرد بدلیل اینست که مولکولهای بدن ما خود را به شکل طبیعت در می آورند . 


در ایران هم خانم حمیده بیطرف با طرح شهادت آب توانست در جشنواره خوارزمی رتبه دوم را کسب نماید . ایشان آزمایشات خود را روی سایر پدیده‌ها نیز آزمایش نموده اند .

 حال که :

                    تا 70% کره زمین را آب تشکیل می دهد .

                    تا 60% وزن بدن انسان را آب تشکیل می‌دهد .

                    تا 70% وزن ماهیچه‌های انسان را آب تشکیل می‌دهد .

                    تا 80% خون انسان را آب تشکیل می‌دهد .

                    و 90% ریه‌های انسان را آب تشکیل می‌دهد .

وقتی قدرت صحبت و فکر شما این چنین روی آب تاثیر می گذارد ، ببینید فکر شما با بدن خودتان چه کار خواهد کرد . شما به آب انرژی مثبت منتقل می کنید و همین امر باعث عکس العمل از طرف آب شده و انرژی مثبت را به سوی شما بر می گرداند . حتی شما با نوشیدن آب هم می توانید انرژی مثبت را به بدن خود منتقل نمائید و این مسائل تنها در مورد آب نیست ، شما در این هستی به هر چیزی می توانید انرژی مثبت منتقل کرده و از آن انرژی مثبت دریافت نمائید .

شما از همین الان می توانید شروع کنید . قبل از نوشیدن آب بگویید که دوستش دارید و از آن متشکرید ، قبل از خواب با هوای اتاق خود صحبت کنید ، از تختخواب و بالش خود تشکر کنید ، به خود بگویید که خودتان را دوست دارید ، از نوری که باعث روشن شدن اتاق شما می گردد تشکر کنید ، مطمئن باشید این اجسام و مواد به صحبتهای شما گوش می دهند و از خود عکس العمل نشان می دهند . و انرژی مثبت را به شما بر می گردانند .

دنیایی مثبت و فکری مثبت اندیش بسازید و از آن لذت ببرید . 

 

با احترام مسافر محمد 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic